HISTORIA FIRMY


Branża telefonów i smartfonów jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin, chyba nikt nie był wstanie przewidzieć kilkanaście lat temu, trzymając w ręku kultową już nokie 3310, że wkrótce telefon będzie mógł zastąpić nawigację GPS, odtwarzacz mp3, kompaktowy aparat fotograficzny, przenośną konsolę do gier, czy wreszcie komputer czy laptop. Jest to dziedzina w której “z dnia na dzień” zmienia się bardzo dużo. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, cały czas poszerzam wachlarz usług oraz kwalifikacje.
Działalność gospodarczą założyłem w 2010 roku i od tamtej pory zgodnie z wykształceniem prowadziłem pogotowie komputerowe, natomiast telefony od zawsze były moją pasją, w związku z czym przez cały czas doskonaliłem swoje umiejętności w tej dziedzinie.Od 2015 rokuwychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, mogę zaoferować Państwu naprawę urządzeń mobilnych.GWARANCJA SATYSFAKCJI


Wszystkie wykonywane usługi poparte są odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Nie uczymy się na Państwa telefonach! Wszystkie naprawy przeprowadzane są z wykorzystaniem najwyższej jakości części dostępnych na rynku oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu.
Pewność poprawności usług pozwala nam udzielić 3 miesięcznej gwarancji na wszelkie wykonane naprawy.DLACZEGO SMARTPHONE SPA?


Główną ideą która nam przyświeca jest dawanie drugiego życia Waszym smartfonom oraz ich odnowa połączona z przywracaniem do fabrycznej świetności. Idealnym rozwiązaniem jest zachowanie najwyższej jakości usług w połączeniu z atrakcyjną ceną. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, zarówno pod względem kosztu naprawy jak i jej jakości.
+48789316699  kontakt@smartphonespa.pl